UA

Параметри

Вид

Транспортний (1)

Знайдено пропозицій:

Показати

Виробник

Alex-3 (1)

Знайдено пропозицій:

Показати

Товщина захисного шару, мм

0,15 (1)

Знайдено пропозицій:

Показати

Ширина рулону, м

2 (1)

Знайдено пропозицій:

Показати

Країна-виробник

Україна (1)

Знайдено пропозицій:

Показати

Тип основи

Cпінений ПВХ (1)

Знайдено пропозицій:

Показати

Гарячі пропозиції

Транспортний лінолеум Алекс-3 (Україна)

Сортувати по:

Виводити по:

24

Алекс-3

Дізнатись вартість Виробник: Alex-3

Безпека і якість!

Alex — відома українська компанія з виготовлення підлогового покриття з 2008 року. Результатом використання при виготовленні лінолеуму натуральних матеріалів і сучасних технологій є продукція з високою якістю, що відповідає вимогам і потребам самого вимогливого клієнта.

Асортимент продукції нараховує понад 100 видів квітів лінолеуму, сфера використання покриває як побутову, так і комерційну сфери. Головна мета Alex — це якість за доступною ціною і доступність для будь-якого споживача на ринку України.

Один з напрямків діяльності Алекс-поставка якісного, безпечного настилу, що застосовується в громадському транспорті. Економічна ціна, сучасний дизайн, гідними технічні характеристики — все це властиво продукції Алекс.

Транспортний лінолеум представляє серію лінолеумів Автолін для різних типів автотранспорту. Складається колекція з 23 різноманітних дизайнів на будь-який смак в класичних кольорах.

Лінолеум від Алекс безпечний, стійкий, що перешкоджає ковзання, з високими функціональними показниками.

Менеджери інтернет-магазину Pidloga.ua раді допомогти визначиться з вибором недорого і першокласного настилу кожному покупцеві.

Читати детальніше

Інші товари