- Покриття для підлоги
- >
- Інші товари
- >
- Хімія для будівництва
- >
- Ремонт підлоги
Кінцева вартість залежить від метражу
Залиште свій номер телефона і ми зв'яжемось з Вами для уточення подробиць замовлення
Ваша заявка відправлена
Ремонтна суміш та наливна підлога
Ремонт та вирівнювання підлоги
Бетонні підлогові конструкції піддаються великій кількості механічних навантажень і впливу несприятливих факторів зовнішнього середовища, в тому числі перепадів температур, зміни рівня вологості, впливу агресивних хімікатів. Результатом тривалої експлуатації є поява дефектів: тріщин, усадок, кавітації і ерозій. Усунути їх можна, використовуючи спеціалізований склад.
Ремонтні суміші для підлоги: які бувають і як застосовуються:
Ремонтна суміш для підлоги дозволяє уникнути необхідності проведення капремонту найближчим часом. Виділяють кілька варіантів розчинів для ремонту:
- Для реставрації дорожніх покриттів і підлог з бетону;
- Для відновлення цілісності бетонних елементів, які експлуатуються під навантаженням;
- Для захисту залізобетонних виробів від корозії.
Ремонт бетонних підлог здійснюється за допомогою наступних сумішей:
- Епоксидна смола та інші аналогічні речовини, розчини з високою плинністю і субстанції, які досить швидко тверднуть. Вибираючи ремонтну суміш необхідно брати до уваги тип і розмір пошкодження, постійний рівень навантаження на ремонтовану поверхню. Визначивши всі ці фактори можна приступати до зміцнення, вирівнювання поверхні або усунення тріщин.
- Для зміцнення підлоги з бетону в приміщеннях, де на основу припадає високе навантаження, рекомендується застосовувати склади на основі грунтовки - речовина здатна проникати глибоко всередину поверхні.
- Ремонт ділянок, на які припадає найбільше навантаження, слід доповнювати армуванням за допомогою використання фіброволокон. Ремонтні роботи проводяться досить швидко-більшість складів застигає протягом 6 годин. При цьому важливо пам'ятати, що є обмеження в висоті шару речовини: товщина не повинна перевищувати 3,5-4 см.
Самовирівнююча суміш
Самовирівнююча суміш-спеціальний склад, який відрізняється відмінною плинністю і здатністю швидко тверднути. Таке пластичне речовина активно застосовується для вирівнювання підлог в приміщеннях і усунення всіх дефектів. Вона дозволяє нівелювати разючі перепади в висоті стін і може служити підставою для монтажу підлогового покриття. Основні різновиди нівелір маси:
- Цементні - є універсальними і можуть використовуватися повсюдно. Шар складу не повинен перевищувати 5 см для зменшення часу витримки. Єдиний недолік використання сумішей даного типу є їх висока вартість.
- Ангідридні самовирівнюючі суміші з гіпсом в складі можуть застосовуватися тільки в приміщеннях з низьким або нормальним рівнем вологості. Висота гіпсового шару може досягати 8-10 см, проте сохнути таку основу буде досить довго.
Серед основних переваг використання нівелір маси-можливість укладання підлогового покриття вже через 12 годин після заливки рідкого статі і простота застосування. Використовувати склад зможе навіть новачок. Результатом експлуатації самовирівнюючої суміші є абсолютно рівна поверхня завдяки дрібнодисперсним наповнювачів в складі речовини.
важливість попереднього ремонту основи перед укладанням підлогового покриття
щоб зрозуміти наскільки важливі попередні підготовчі роботи, розглянемо окремі варіанти підлогових покриттів. Ламінат складається з окремих ламелей, які міцно з'єднані між собою за допомогою замкової системи, що утримує всі панелі в одній площині. Замки не дозволяють утворюватися щілин, в яких досить швидко може накопичитися бруд, і весь час буде потрапляти волога. Якщо в підставі будуть вм'ятини або тріщини, при ходьбі буде постійно чути неприємний тріск і шум. Наявність дефектів і деформацій в бетонному фундаменті сприяє швидкому виходу з ладу замків і всієї системи вцілому.
не можна укладати на нерівну підлогу і лінолеум з ковроліном. Підготовка підстави до укладання рулонного підлогового покриття необхідна з тієї причини, що матеріали є досить еластичними, тому будь-які похибки статі можуть позначитися на зовнішньому вигляді і істотно зменшити тривалість експлуатації.