UA

Параметри

Виробник

Baumit (3)

Знайдено пропозицій:

Показати
Ceresit (5)

Знайдено пропозицій:

Показати
Kiilto (1)

Знайдено пропозицій:

Показати
Україна (2)

Знайдено пропозицій:

Показати

Країна-виробник

Австрия (3)

Знайдено пропозицій:

Показати
Німеччина (1)

Знайдено пропозицій:

Показати
Україна (6)

Знайдено пропозицій:

Показати
Фінляндія (1)

Знайдено пропозицій:

Показати

Гарячі пропозиції

Ремонт підлоги

Сортувати по:

Виводити по:

24

Ремонт пола

Ціна: 1417.95 грн Виробник: Ceresit

Ремонт пола

Ціна: 782 грн Виробник: Ceresit

Ремонт пола

Ціна: 727.64 грн Виробник: Ceresit

Ремонт пола

Ціна: 1041.3 грн Виробник: Kiilto

Ремонт пола

Ціна: 546.67 грн Виробник: Baumit

Ремонт пола

Ціна: 598.73 грн Виробник: Baumit

Ремонт пола

Ціна: 240 грн Виробник: Baumit

Ремонт пола

Ціна: 380 грн Виробник: Ceresit

Ремонт пола

Ціна: 252 грн Виробник: Ceresit

Ремонт пола

Ціна: 513.9 грн Виробник: Украина

Ремонт пола

Ціна: 365 грн Виробник: Украина

Ремонтна суміш та наливна підлога

Ремонт та вирівнювання підлоги

Бетонні підлогові конструкції піддаються великій кількості механічних навантажень і впливу несприятливих факторів зовнішнього середовища, в тому числі перепадів температур, зміни рівня вологості, впливу агресивних хімікатів. Результатом тривалої експлуатації є поява дефектів: тріщин, усадок, кавітації і ерозій. Усунути їх можна, використовуючи спеціалізований склад.

Ремонтні суміші для підлоги: які бувають і як застосовуються:

Ремонтна суміш для підлоги дозволяє уникнути необхідності проведення капремонту найближчим часом. Виділяють кілька варіантів розчинів для ремонту:

  • Для реставрації дорожніх покриттів і підлог з бетону;
  • Для відновлення цілісності бетонних елементів, які експлуатуються під навантаженням;
  • Для захисту залізобетонних виробів від корозії.

Ремонт бетонних підлог здійснюється за допомогою наступних сумішей:

  • Епоксидна смола та інші аналогічні речовини, розчини з високою плинністю і субстанції, які досить швидко тверднуть. Вибираючи ремонтну суміш необхідно брати до уваги тип і розмір пошкодження, постійний рівень навантаження на ремонтовану поверхню. Визначивши всі ці фактори можна приступати до зміцнення, вирівнювання поверхні або усунення тріщин.
  • Для зміцнення підлоги з бетону в приміщеннях, де на основу припадає високе навантаження, рекомендується застосовувати склади на основі грунтовки - речовина здатна проникати глибоко всередину поверхні.
  • Ремонт ділянок, на які припадає найбільше навантаження, слід доповнювати армуванням за допомогою використання фіброволокон. Ремонтні роботи проводяться досить швидко-більшість складів застигає протягом 6 годин. При цьому важливо пам'ятати, що є обмеження в висоті шару речовини: товщина не повинна перевищувати 3,5-4 см.

Самовирівнююча суміш

Самовирівнююча суміш-спеціальний склад, який відрізняється відмінною плинністю і здатністю швидко тверднути. Таке пластичне речовина активно застосовується для вирівнювання підлог в приміщеннях і усунення всіх дефектів. Вона дозволяє нівелювати разючі перепади в висоті стін і може служити підставою для монтажу підлогового покриття. Основні різновиди нівелір маси:

  • Цементні - є універсальними і можуть використовуватися повсюдно. Шар складу не повинен перевищувати 5 см для зменшення часу витримки. Єдиний недолік використання сумішей даного типу є їх висока вартість.
  • Ангідридні самовирівнюючі суміші з гіпсом в складі можуть застосовуватися тільки в приміщеннях з низьким або нормальним рівнем вологості. Висота гіпсового шару може досягати 8-10 см, проте сохнути таку основу буде досить довго.

Серед основних переваг використання нівелір маси-можливість укладання підлогового покриття вже через 12 годин після заливки рідкого статі і простота застосування. Використовувати склад зможе навіть новачок. Результатом експлуатації самовирівнюючої суміші є абсолютно рівна поверхня завдяки дрібнодисперсним наповнювачів в складі речовини.

важливість попереднього ремонту основи перед укладанням підлогового покриття

щоб зрозуміти наскільки важливі попередні підготовчі роботи, розглянемо окремі варіанти підлогових покриттів. Ламінат складається з окремих ламелей, які міцно з'єднані між собою за допомогою замкової системи, що утримує всі панелі в одній площині. Замки не дозволяють утворюватися щілин, в яких досить швидко може накопичитися бруд, і весь час буде потрапляти волога. Якщо в підставі будуть вм'ятини або тріщини, при ходьбі буде постійно чути неприємний тріск і шум. Наявність дефектів і деформацій в бетонному фундаменті сприяє швидкому виходу з ладу замків і всієї системи вцілому.

не можна укладати на нерівну підлогу і лінолеум з ковроліном. Підготовка підстави до укладання рулонного підлогового покриття необхідна з тієї причини, що матеріали є досить еластичними, тому будь-які похибки статі можуть позначитися на зовнішньому вигляді і істотно зменшити тривалість експлуатації.

Читати детальніше

Інші товари

Статті про Ремонт підлоги